Kim jest Radosław Sikorski - WOLNA OJCZYZNA

Idź do spisu treści

Menu główne

Kim jest Radosław Sikorski

WAŻNE

Aktualizacja: 27.09.2012r
Radosław Sikorski - zdymisjonowany minister obrony      
Materiał stanowi kontynuację wątku "Berlińskie tournee R. Sikorskiego" -
LINK

Neokonserwatywny polski polityk Radek Sikorski, przed nominowaniem go na ministra obrony, pracował od 2002 do 2005, w neokonserwatywnej grupie planistów polityki zagranicznej USA w Waszyngtonie, w American Enterprise Institute, gdzie podobno pobierał on niesłychanie wysoką pensję roczną około ćwierć miliona dolarów, jako dyrektor "nowej inicjatywy atlantyckiej" według strategii światowej opartej na ideologii neokonserwatyzmu. Podobne dochody ma dz Gorbaczow i.t.p.

Ideologia neokonserwatyzmu została stworzona przez trockistów, żydów nowojorskich, którzy nawrócili się na radykalny syjonizm, w czasie upadku komunizmu i przystosowali oni koncept Trockiego "permanentnej wojny o komunizm," do budowy globalnego imperium USA i hegemonii Izraela od Nilu do Eufratu," tym razem w formie permanentnej wojny o neokonserwatywną wersję demokracji, również znanej jako "demokracja fasadowa," czyli manipulowana zakulisowo, czesto przez służby innych państw, etc.

Neokonserwtyści wykorzystali politycznie, sekty fundamentalistów protestanckich, które wierzą, że zwycięstwo żydów nad Arabami jest warunkiem koniecznym powrotu Chrystusa na ziemię. Sekty te obejmują około jednej trzeciej ludności USA. Właśnie do wierzących fundamentalistów należy prezydent Bush i jego małżonka Laura, jak to zostało opisane przez Kevin'a Phillips'a w jego 13 książkach włącznie z książką "American Theocracy: The Peril and Politics of Radical Religion, Oil nad Borrowed Money in the 21st Century," (Penguin Books). Fundamentaliści protestanccy wierzą, że przeżywamy okres apokalipsy.

Neokonserwatyści popierają kompleks wojskowo-przemyowo-sjonistyczny i oś USA-Izrael jako podstawa polityki na Bliskim Wschodzie. Neokonserwatyści są cynicznymi architektami strategii wojny przeciwko Irakowi, głównie dla dobra Izraela, przemysłu zbrojeniowego i kontroli ropy naftowej. Przemysł ten w czasie tej wojny ma astronomiczne zarobki. Ocenia się, że pod okupacją amerykańską zginęło ponad 600.000 Irakijczyków oraz ponad 3000 Amerykanów i wojna ta prawdopodobnie bedzie kosztować podatników amerykańskich kilka tysięcy miliardów dolarów. Dziewięć miliardów dolarów dotąd znikło bez śladu w Iraku.

Polskie oddziały wyslane na pacyfikację Iraku przez Kwaśniewskiego, straciły tam około dwudziestu zabitych. Kwasniewski fałszywie obiecywał wielki udział polskiego przemysłu w odbudowie bombardowanego przez USA Iraku. Jak wiadomo minister Sikorski, po rządach Kwaśniewskiego, pownie przedłużył służbę Polaków w akcjach pacyfikacyjnych i zwiększył ilość żołnierzy polskich, biorących udział w jak dotad katastrofalnej niby-pacyfikacji Iraku i Afganistanu. W rzeczywistosci ilość mordów pod amerykańską okupacją wzrasta z dnia na dzień w Iraku.

Jak wiemy Radosław Sikorski został zdymisjonowany ze stanowiska ministra obrony w dniu 5-go lutego 2007 z powodu konfliktu w sprawie ustawiania amerykańskich wyrzutni rakietowych na polskim terenie. Wyrzutnie te mają być częścia "US NATIONAL MISSILE DEFENSE SYSTEM", czyli są do instalacje wojskowe,  głównie przeciwko Rosji i Chinom Naturalnie Polska absolutnie nie ma mieć wpływu na jakiekolwiek decyzje dotyczące pokoju lub wojny, ponieważ te decyzje będą pobierane w Waszyngtonie, Moskwie lub Pekinie. Polska natomiast może być zbombardowana nuklearnie z powodu posiadania tych wyrzutni na swoim terenie, nie mówiąc o odwetowych rosyjskich blokadach polskich towarów etc.
Wiadomo jest, że Rosja jest w stanie zniszczyć USA i sojuszników w pół godziny, naturalnie za cenę całkowitego zniszczenia Rosji i Chin przez siły USA. Pogwałcenie traktatów rozbrojeniowych przez Bush'a, zwłaszcza traktatu Start II, stworzyło cichy wyścig zbrojeń nuklearnych, których objawem jest strącenie przez Chiny satelity w orbicie, za pomocą rakiety wystrzelonej z powierzchni ziemi, jak również wprowadzenia nowych rakiet rosyjskich typu SS-27 i typu Buława, które to rakiety, po odpaleniu wznoszą się poza zasieg pocisków przeciw-rakietowych w ciągu 130 sekund.

Radek Sikorski ma bardzo utalentowaną żonę, żydówkę pisząca pod nazwiskiem Anne Appelbaum, która ostatnio wsławiła się radykalnymi i pro-wojennymi artykułami w The Wall Street Journal, jako członek obozu neokoserwatywnego. Państwo Sikorscy mają dwu synów, którzy mają "prawo powrotu" do Izraela, według przepisów rabinackich, jeżeli kiedykolwiek w życiu chcieliby z tego prawa skorzystać.

Polacy przedstawiani przez żydowską propagandę jako partnerzy Niemców w tragedii żydowskiej w czasie Drugiej Wojny Światowej, obecnie są następnym krajem po Niemcach i Szwajcarii, który to kraj jest pod presją wypłacania żydowskiemu ruchowi roszczeniowemu, czyli tak zwanemu Holocaust Industry, blisko sześćdziesiąt miliardów dolarów. Dzieje się tak mimo zniszczeń, jakie Polska i Polacy ucierpieli oraz faktu wypłacenia odszkodowań, jakie żydzi już otrzymali z Niemiec, Szwajcarji i z Polski. Trzeba pamiętać, że Niemcy i Sowieci byli sprawcami zbrodni wojennych na Polakach, podczas gdy wśród kolaborantów w zbrodniach Niemców i Sowietów było tysiące żydów.

Według encyklopedii internetowej "Wikipedia," Sikorski przyjął obywatelstwo brytyjskie w latach 1980-tych i pisał sprawozdania z Angoli i z Afganistanu. Od 1990 roku Sikorski był doradcą żydowskiego miliardera Ruperta Murdoch'a w sprawach korzystania z okazji prywatyzacji Polski. Jak wiemy dzięki rabunkowym "inwestycjom" prywatyzacyjnym w Polsce za bezcen nabywano wartościowe obiekty. W rezultacie słabo postępuje akumulacja kapitału tak, że w Polsce, dochody stanowi głównie płaca za pracę, a nie korzyści z nagromadzenia kapitału przez Polakow i przez państwo polskie, które to państwo dziś stoi wobec nowej ofensywy żydowskiego ruchu roszczeniowego.


prof. Iwo Cyprian Pogonowski

Blacksburg, USA
6 lutego 2007 r.

Źródło:  www.pogonowski.com

Autor jest wybitnym przedstawicielem Polonii w USA, autorem prac broniących dobrego imienia Polski. Opublikował m.in. obszerną pracę "Jews in Poland" ("Żydzi w Polsce").
W czasie wojny prof. Iwo Cyprian Pogonowski był więźniem Auschwitz i SachsenhausenWątek historczny:

Pizza too par sow nt. Sikorskiego, bo przypuszczam, że w Polsce nikt o nim nic nie wie.
Stypendium na Oxfordzie uzyskane po wyjeździe przed samym stanem wojennym. Dziś wiadomo, że wielu ludzi było ostrzeżonymi i wyjechali przed tym dniem 13 grudnia.

Używanie imienia Radek zamiast Radosław, jest kluczem zdradzającym pochodzenie, nazwisko Sikorski nie ma nic wspólnego ze Sikorskim generałem, mimo, że większość tzw. publiki jest święcie przekonana, że tak.
Pobyt w Afganistanie miał się dla niego zakończyć tragicznie... wałęsali się po Kabulu udając dziennikarzy i zostali namierzeni przez mujahadinow Hakmatiara. W tym czasie przebywał w Afganistanie pewien Polak Muzułmanin (X.X.) sam pan rozumie sprawy są poważne i może mu grozić duże niebezpieczeństwo... to do niego zwrócił się gen. Hakmatiar z tym problemem że ma dwóch młodych chłopaków Polaków do likwidacji, bo podejrzewają ich o to że szpiegują... podali mu ich dane... ten poprosił Hakmatiara, żeby im nie czynili krzywdy, bo to gówniarze i niegroźni... i Hakmatiar kazał ich zostawić w spokoju.
Do dzis dnia Sikorski nie wie, komu zawdzięcza swoje życie. Było to zaraz po likwidacji Zondka, którego też nie żadne Ruskie, ale załatwili go Afganowie i jeszcze jednego, dziś po tylu latach nie pamiętam nazwiska... Już wtedy praktykował w Spectactor, co świadczy, że już wstąpił do masonerii rytu Szkockiego, reszta jest już prostą konsekwencją, wykorzystano go, jako swego agenta w procesie przemian w Polsce, gdzie miał patrzeć, pilnować i donosić... On sam jako wschodzący doskonale zapowiadajacy się agent bez problemu wżenił się w rodzinne Applebaumow z New Yorku rodzinę syjonistów, która nie pozwoliłaby na miszlung, gdyby był Polakiem.
Ma dwójke dzieci (chłopcy), które chodzą do excluzywnej szkoły żydowskiej w Wshington i są wychowywani na żydów. Kiedy Uzbekistan odepchnął go jako trefnego agenta, chociaż po cichu i grzecznie by nie rozjuszyć jego pryncypałów natychmiast odrzucił propozycje pracy w MSZ i dostał tez po cichu prace w American Enterprise to jest gałąź CIA do przygotowywania przewrotów i wprowadzania wpływów neoconow na całym świecie. W tym Instytucie "pracował" Chalabi z Iraqu. On jest Dyrektorem Programu tzn. tak jak by prowadził cały program pod kryptonimem New Atlantic Initiative, wściekle antyrosyjski anty-słowiański program do rozwalania Rosji wg planów Kissingera i Brzezińskiego. Polska w tym programie nie liczy się wcale, a jest traktowana jako podmiot i narzędzie bez patrzenia na konsekwencje, jakie mogą być skutkiem tego działania.
Unika jak zarazy Polaków i zorganizowanej Polonii. W USA kontaktuje się jedynie z żydkami i judeopolakami. Kilkakrotnie zwracali się do niego Polacy młodzi studenci o pomoc, czy poradę, wywinął się w sposób nawet powiedziałbym nie przyjemny... jakby się bał i uciekał...
Myślę, że to paskudny wybór, bo zarówno NATO jak i Rosjanie wiedza dokładnie to, czym zajmuje się Sikorsky.


Tadeusz z Washington[u]

dnia: 04.11.2005r


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego