Jeszcze bardziej obowiązkowe szczepienia - WOLNA OJCZYZNA

Idź do spisu treści

Menu główne

Jeszcze bardziej obowiązkowe szczepienia

CO PRZEMILCZAJĄ "USŁUŻNE MEDIA"

Materiał z: 04.07.2012r, aktualizacja: 24.10.2012r
Jeszcze bardziej obowiązkowe szczepienia.              
- Sanepid jak Policja

Materiały dodatkowe - tekstowe,   

Materiały dodatkowe - video

Akta sądowe NORYMBERGA - 1948r (proces firm farmaceutycznych i lekarzy)


Rządowa troska o zdrowie Polaków rośnie z każdym dniem. Jej efekty można dostrzec na każdym kroku i w każdej kolejce do lekarza. Przez Sejm przechodzi obecnie zmiana Ustawy o zapobieganiu epidemiom oraz Ustawy o inspekcji sanitarnej. Z tych nowelizacji najbardziej cieszą się dostawcy przymusowych szczepionek, którzy już liczą swoje zyski. Dodatkowe uprawnienia zyska Sanepid. W Internecie krąży list protestacyjny przeciwko tym zmianom.    Zmiany polegają między innymi na rozszerzeniu obowiązku szczepień na wszystkich Polaków, nie tylko jak dotąd dzieci. Zmianie ulegnie definicja choroby zakaźnej, uznana za taką będzie każda choroba wywołana przez biologiczny czynnik chorobotwórczy. Nastąpić ma rozszerzenie uprawnień inspekcji sanitarnej o nadzór nad wykonywaniem obowiązku szczepień, dotąd był to tylko ogólny nadzór nad szczepieniami, oraz zmiany w zasadach stosowania przymusu bezpośredniego - siły fizycznej - przy aplikowaniu procedur medycznych. Będzie się to mogło odbywać pod nadzorem lekarza i pracowników medycznych. Nie będzie konieczna obecność policji, czy wyrok sądu.

   Do tej pory Minister Zdrowia decydował o ogłoszeniu epidemii, po zmianach decydentem będzie Główny Inspektor Sanitarny na polecenie unijnych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem epidemicznym. Minister zdrowia zostaje kompletnie pominięty, jego rola zostaje zredukowana do płatnika rachunków za szczepionki. Utajnione zostają też dane dotyczące zachorowań - planowany płatny dostęp do danych możliwy będzie tylko dla podmiotów mających umowę z systemem Sentinel, których jedynym właścicielem będzie sanepid.
   Projekt eliminuje też wszelką kontrolę społeczną i rządową nad działaniami sanepidu. Znosi się rejestrację i przechowywanie danych o zachorowaniach w szpitalach, przychodniach i laboratoriach - wszystko wyłącznie w sanepidowskim komputerowym systemie Sentinel. Zmiany ustawy likwidują też finansowanie zgłaszania niepożądanych odczynów poszczepiennych. Uprawnienia sanepidu podczas prowadzenia dochodzenia epidemicznego będą większe niż wojska, policji, prokuratury i sądów i będą prowadzone bez możliwości żadnej kontroli. Sanepid będzie miał prawo wglądu do wszystkich kontaktów w tym ż telefonicznych i elektronicznych osób podejrzanych lub zagrożonych chorobami zakaźnymi (czyli według nowej definicji- wszystkimi chorobami). Zyska uprawnienia do wejścia do mieszkania, zastosowania siły wobec każdego obywatela - i to wszystko bez konieczności uzyskania pozwolenia sądu, bez kontroli policji. Inspekcja sanitarna będzie miała uprawnienia większe niż służby specjalne a minister zdrowia traci prawo wydawania rozporządzeń regulujących jej prace i stosowane procedury wewnętrzne.

Ta zmiana Ustaw jest już po pierwszym głosowaniu w sejmie (odbyło się 15.06.2012, posiedzenie nr 16, głosowanie nr 15) i została poparta przez wszystkie partie i kluby parlamentarne. Nikt się nie wstrzymał, jeden głos przeciw.


*****************************************************************************************************


KOMENTARZE

M.M.Vancouver.
-ps.-cz2-ga. Co do mnie, to zaszczepilem sie w Kanadzie tylko raz przeciwko grypie /mieszkam tu dobre ponad 20 lat/ i od tego czasu bylem tak chory co roku na grypy, ze nikomu tego nie zycze! Choroba trwala od 3-5 tyg. Temperatura dochodzila do 41oC, zapalenie oskrzeli, cieknacy nos itd. Trwalo to tak przez ponad 5 lat! - "zachcialo" mi sie szczepienia, ktore bylo darmowe w pracy! Malo ktory antybiotyk pomagal /jedyny tylko byl "dobry" Bayera-Cipro,orginal!/. Od kilku lat wszystko "zniklo", nauczylem sie "unikac" tych co to swinstwo roznosza/smarkaja i kaszla na innych/a ktorzy nie zawsze choruja! Wiecej w zyciu bym sie nie zaszczepil, nawet jak by mnie zmuszali sila /patyczek do ryzu takiemu bym w garglo wsadzil/. W Kanadzie nawet w szpitalu pracownika nie mozna "zmusic" do szczepien, bo ma wybor - albo maska albo szczepionka. Nie polecam szczepien przeciwko sezonowym grypom, ludziom majacym rozne "uczulenia". Dbajmy sami o nasze zdrowie, bo tylko ten sie "dowie", kto je"stracil"! Zycze duzo zdrowia!


M.M.Vancouver.

-ps.cz1.- badania przeprowadzone przez Dr. Danute Skowronski /influenza expert at the B.C.Centre for Disease Control/ w Brytyjskiej Kolumbii dotyczace tej epidemi - H1N1 w 2009 roku potwierdzaja, ze ci co sie zaszczepili szczepionkami przeciwko sezonowej grypie/flu/ byli dwa razy wiecej narazeni na virus H1N1 i byli bardziej ciezko chorzy. Ponadto szczepionki nie byly efektywne, bo to byla juz epidemia a nie lokalne grypy. Pandemic flu viruses mamy co 10 do co 40 lat. Dr.D.Skowronski przedstawila te swoje najnowsze badania na spotkaniu w San Francisco w niedziele 9-go wrzesnia br. Oczywiscie to jest dopiero poczatek tych badan, bo nie wszystko jeszcze jest jasne, dlaczego tak negatywnie sie dzieje i sezonowe szczepienie zwieksza ryzyko powazniejszej choroby! Sama poleca jednak szczepienia dla starszych ludzi o slabym systemie imunologicznym. Nie wszyscy jednak sie z tym zgadzaja. Lepiej jest wzmocnic swoj system odpornosciowy aby sam umial zwalczyc wszelkie /swinstwa/ - grypy! Wiecej w 2-giej czesci!


Monia

Żeby mnie zaszczepić przeciwko grypie, będziecie zmuszeni użyć broni palnej (ostrzegam, że wszystko mi jedno i w związku z tym przed niczym się nie cofnę), żywej mnie nie dostaniecie!!!!


gosc
a czy ta ustawa jest zgodna z konstytucja?

M.M.Vancouver.

Kilka lat temu celowo "wywolana" przez WHO-Swiatowa Organizacje Zdrowia ta znana "Grypa" i zwiazana z tym "panika" zmusila wiele panst do zakupu niesprawdzonych szczepionek a poniewaz tylko Polska sie "opierala" wiec Ci "zbrodniarze" znalezli "wyjscie" jak Was tym "uszczesliwic! Znajac Nasz Sejm i tych 262 Judaszy, ktorzy glosowali za przedluzeniem wieku emerytalnego, wiec "wynik" zapewniony /zatwierdzony/. Jacy oni sa jednomyslni! Wspomne tylko odnosnie "mojego podworka" - Kanada wydala mln.$$$! na te niesprawdzone szczepionki, prawie polowa dala sie nabrac - "wcisneli to durnym owcom", ze dobrze powtorzyc po kilku tygodniach! Propaganda pracowala cala para, tak przestraszyli durni, ze koleiki byly jak za PRL-u! Poniewaz nie wszyscy dali sie nabrac, zostalo nam w magazynach mln. szt! Czesc wyslano w "podarunku" do Meksyku! Calkowity koszt, tej najwiekszej "glupoty" w dziejach Kanady kosztowala podatnika 2.5 mld.$!!! Celowo i z premedytacja zostalo to zaplanowane i przeprowadzone przez WHO!!!


Zibi
szczepionki to jedna z form
depopulacji na świecie, stosowana w ukryciu szczególnie wobec krajów III sw. przez organizacje tzw humanitarne. Teraz czas na wszelką ludność, ma nas zostać w/g masońskich planów w pierwszym etapie połowę a resztą zawładną i wykończą poprzez wojny i wynikłe z tego głód i nędzę!!! Wtedy pojawi się pomysł: jedzenie za chip RFID. Pozostają nam dziś (obok św Różańca) masowe protesty sprzeciwu wobec szczepionek i systemu nowej globalnej waluty za pomocą impulsów elektro-magnetycznych (gdzie chip będzie narzędziem nadania i i odbioru "elektronicznej gotówki" Kto tego nie będzie miał ten umrze z głodu!!! (zob Ap Jana) Symptomy tego już są trzeba dobrze potrzeć! Czas dojrzeje, jak papieża zmuszą do ucieczki z Watykanu...


gosc
bejsbolem ich przywitam ja mi wejda do domu.


MS

Dziwi mnie tylko to, ze na taki program zgodziły się wszystkie partie.

anex
Łamanie praw człowieka i pacjenta. I mamy niby wolny kraj?! Phi, śmiech na sali. Przecież tu chodzi tylko o pieniądze a nie o zdrowie i życie. Dlaczego ustawa nie sprecyzuje kto będzie ponosił odpowiedzialność za NOPy? Zamiast inwestować w nieznane i niebezpieczne szczepionki (nie wiadomo co będą nam wstrzykiwać), które mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku niech lepiej kupią środki higieny do szkół, przedszkoli i innych placówek albo pomogą chorym dzieciom. Nie żyjemy w XIX wieku!Źródło: www.pch24.pl/jeszcze-bardziej-obowiazkowe-szczepienia--sanepid-jak-policja,3962,i.html


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego