Depopulacja społeczeństwa - za pomocą żywności i toksyn - WOLNA OJCZYZNA

Idź do spisu treści

Menu główne

Depopulacja społeczeństwa - za pomocą żywności i toksyn

MEDYCYNA I ZDROWIE

Publikacja: 28.05.2015r, aktualizacja: 24.09.2012r, poprawki 01.06.2015r
Depopulacja społeczeństwa za pomocą żywności i toksyn
techniki prowadzenia wojen i sposoby niszczenia narodów podbitych

Materiały dodatkowe:
Materiały Video
http://www.ojczyzna.org/ZASOBY_WWW/MATERIALY_VIDEO_I_AUDIO/ZDROWIE/

Materiały tekstowe
http://www.ojczyzna.org/ZASOBY_WWW/DOKUMENTY/ZDROWIE/

W ruch wprowadzono dwa cele. „Pewna” grupa ludzi uważa, że jedynym sposobem przywrócenia równowagi na świecie jest zmniejszenie populacji. Dlatego przewidują konieczność depopulacji świata i twierdzą, że najlepszym na to sposobem jest zatruwanie konsumowanej przez nas żywności, podczas gdy oni mnożą zyski na wprowadzanych przez siebie metodach.

- Czy populacja świata naprawdę zwiększa się tak szybko jak jest to nam przedstawiane?
- Czy możliwe jest, aby manipulowano tymi liczbami?
- Czy naprawdę ludzie posiadają rzetelną wiedzę o ONZ-owskim Codex Alimentarius, i jak ustanawiane są wskazówki do powolnego zatruwania ludzkości świata?
- Ile wiemy o niewykrywalnych lub ledwie wykrywalnych interwencjach medycznych, żywnościowych i środowiskowych, które mają miejsce i są wprowadzane w celu zmniejszenia populacji ludzkiej na świecie?
- Populacja świata liczy 7 miliardów, a celem jest zmniejszenie tej liczby o 90% do ok. 500 milionów, jak dobre jest to pytanie, skoro nie powiedziano nam, że ten plan już został wprowadzony!...
- Mówi się, że na świecie jest nas 7 miliardów. Czy możemy zaakceptować te dane?

Wiemy, iż liczba ludzi (wskaźnik populacji) w krajach zachodnich spada tak bardzo, że stanowi to zagrożenie bezpieczeństwa. Dlatego „oni” źli są na imigrantów, których rodzi się więcej, przewidując możliwe przejęcie przez nich tych narodów pewnego dnia. Imigranci mają więcej dzieci i ich współczynnik zgonów jest niższy. Spójrzmy również na dane odnośnie aborcji na świecie i przeanalizujmy je, by przekonać się jak bardzo są one wiarygodne... Czy to kolejna manipulacja żeby wprowadzić pewne programy i plany działania?

Grunty orne / Codex Alimentarius
Mówi się, że kto rządzi żywnością, ten rządzi światem.
W 1997 roku na Konferencji Kobiet w Pekinie, szef programu żywnościowego ONZ powiedział, że
żywność można wykorzystywać, jako broń przeciwko ludziom. To okazuje się być prawdą.

Globalne korporacje nie chcą byśmy wiedzieli,
co jest w zjadanych przez nas artykułach spożywczych.


Stąd głównym celem jest wprowadzanie żywności modyfikowanej genetycznie (GM).
Spożywanie tej żywności zmieni nasze DNA, zmieni system biologiczny itd., Kiedy ta żywność dostanie się do naszego organizmu, staniemy się niewolnikami tych, do których należą pestycydy używane w produkcji żywności. Żywność ta nie jest oznaczana, gdyż „oni” nie chcą ujawnić, co się w niej znajduje. Starają się nazywać żywność GM żywnością biotechnologiczną, żeby ludzie używali tego określenia zamiast organicznej. Ale „bio” nie ma nic wspólnego z „organicznym”.

Kraje, które próbują oznaczać żywność GM podlegają naciskom politycznym
ze strony USA i ich sojuszników
. To tam jest prawdziwa polityka.


W sumie
rośliny i organizmy genetycznie modyfikowane (GMO) są porażką. One zagrażają światowym zasobom żywności, są toksyczne dla środowiska i dla ludzi, i nie służą uzasadnionym celom w rolnictwie, poza dawaniem kontroli nad żywnością kilku korporacjom międzynarodowym. W 1963 roku WHO i FAO zorganizowały komisję handlu zwaną Codex Alimentarius – na prośbę
USA.
Codex ma zasady i wskazówki odnoszące się do wszystkiego, co spożywamy oprócz środków farmaceutycznych. Więcej tutaj: www.codexalimentarius.net.

W 1994 roku Codex zadeklarował, że środki odżywcze to toksyny. Na Konwencji Przeciwko Trwałemu Zanieczyszczaniu Organicznemu (POP) w Sztokholmie w roku 2004, 177 krajów zgodziło się na zakaz 12 zanieczyszczaczy (POP), z których 9 stanowiły pestycydy www.chn.pops.int (są to Deildrin, Chlordane, DDT, Dioxin, Endrin, Furan, Heptachlar, Hexachlorbenzine, Mirex, Polychlorinated Biphenyls, Toxophene). Ale wprowadzenie Codex Alimentarius 31 grudnia 2009 roku oznaczało, że z 9 zakazanych przez 177 krajów, 7 zostaje przywróconych do użycia. Niewielu z uczestniczących w tych międzynarodowych konferencjach chce ujawnić prawdę, gdyż są w tym celu korumpowani.

  • Według Codexu, każdemu zwierzęciu wykorzystywanemu na mięso / nabiał należy podawać rekombinowany bydlęcy hormon wzrostu produkowany przez Monsanto. W przypadku nabiału zwiększa on produkcję o 10-15%. Ale on wywołuje różnego rodzaju nowotwory.

  • Według Codexu każdemu zwierzęciu należy podawać hormony wzrostu.

  • Według Codexu wszelka żywność musi być poddawana naświetlaniu (radiacji).


Zgodnie z tymi wskazówkami
skalkulowano 3 miliardy zgonów,

  • 1miliard zagłodzonych.

  • 2 miliardy zginą z powodu chorób, którym można zapobiec.


To w ten sposób rozpoczęło się odliczanie, które obecnie trwa. Skoro mamy mnóstwo ziemi ornej, dlaczego jest potrzeba genetycznie modyfikowanej żywności? Mamy tylko 4.100 mln akrów (41 mln km kw.) ziemi ornej. 5% z tego to parki / parki przyrody i inne, pozostaje 33 mln km kw. na rolnictwo, z czego obecnie wykorzystujemy 16 mln km kw.,
Dlaczego więc miliard ludzi jest niedożywionych? Czy problemem nie jest sposób wykorzystywania ziemi ornej, i co powinno się uprawiać? W USA niszczy się 20-40% produktów rolnych. To samo odnosi się do większości krajów zachodnich.

Ocieplenie globalne
Mówi się nam, że "chemtraile" rozwiążą problem ocieplenia globalnego, ale w zasadzie powodują one gromadzenie się toksyn w środowisku i w naszych organizmach do takiego stopnia, że stajemy się niepłodni lub szybko podążamy w kierunku śmierci, umierając w cierpieniu na choroby nowotworowe. Dzieje się tak, w skutek pryskania nieba tlenkiem aluminium, tlenkiem strontu i tlenkiem baru – są one przyczyną chorób, niszczą naturalne życie roślin i bogate ziemie, po to, żeby promować żywność
GMO wbrew zdrowemu rozsądkowi.

Jest to geoinżynieria w przebraniu za ocieplenie globalne i część planu depopulacji Henry Kissingera z roku 1974,
który doprowadził do kontroli urodzin i eutanazji, eugeniki, czynnika pomarańczowego, “kreowania” rewolucji, zamachów, kataklizmów, głodu i wojen – za każdym razem, kiedy kraj nie dostosuje się do woli tych, którzy uważają, że mają prawo do rządzenia światem... Oczywiście, głównym celem były kraje Trzeciego Świata. http://pdf.usaid.gov/pdf_docs/PCAAB500.pdf

Podczas gdy piloci dokonujący chemtrails nie wiedzą, co faktycznie robią supermarkety, nie wiedzą, że żywność jest napromieniowana, rolnicy nie wiedzą, dlaczego zwierzęta muszą zgodnie z prawem być szczepione, nawet lekarze aplikujący szczepionki nie wiedzą, co jest w tych szczepionkach wstrzykiwanych w nasze organizmy?

Tylko kilku zada sobie trudu by to zbadać. Nawiasem mówiąc, żaden z przedstawicieli medycznych też nie wie, co promuje. Byłoby dziwne, gdyby politycy chcieli poznać szczegóły tego, co się dzieje.
Często pieniądz staje się czynnikiem, który ukrywa prawdę przed opinią publiczną.

AIDS
Nie można wykluczyć tego, że wirus AIDS jest zrobiona przez człowieka bronią biologiczną. AIDS rozpoczął eksperyment na gejach. W Ameryce eksplodował po finansowanym przez rząd eksperymencie ze szczepionką przeciwko zapaleniu wątroby typu B, kiedy posłużono się gejami jako królikami doświadczalnymi.

Epidemię wywołano przez retrowirus znany pod nazwą HIV i wprowadzonym, jako nowy wirus opryszczki-8 [herpes-8]. To spowodowało występowanie mięsaka Kaposiego – raka gejów.

Błędnie mamy wierzyć, że AIDS jest chorobą czarnego człowieka z Afryki, ale nikt nie chce odpowiedzieć na pytanie:, dlaczego AIDS wykryto najpierw u białych gejów w Ameryce? Poprzez zapalenie wątroby typu B, HIV umyślnie próbuje się zlikwidować społeczność gejowską.

Grypa / virus itp.
Czy ten nowy rodzaj gryp, wirusów, może być częścią nowej broni biologicznej? Lekarze na pewno nie wiedzą jak je diagnozować i tylko obwiniają za nie wirusa / grypę, czyniąc lekarstwa dużo bardziej niebezpieczne niż infekcje. Zobacz liczbę “zgłaszających się” do szpitali …. i kto czerpie zyski z dostarczania “leków”, i jak “bezpieczne” są te “leki”?

Są także dowody pokazujące, że ta świńska pandemia jest wywołana przez człowieka. Mówi się, że Novartis (największy na świecie producent farmaceutyków, dochód ponad $53 mld) odpowiada za spisek z amerykańskimi “naukowcami” z Wojskowego Instytutu Patologii w stworzeniu wirusa “nowej influenzy” przez “odwrotną inżynierię” uwolnionego w 2009 roku w celu zyskania sposobu sprzedaży szczepionek Novartis.

Stwórz popyt i zyskaj na podaży.
Szczepionki faktycznie mają tworzyć złośliwą chorobę wirusową, która jest częścią planu depopulacji świata. Oczywiście zastrzeżona szczepionka przeciw grypie jest chroniona patentem przyznanym w 2009 roku dla “podzielonej szczepionki przeciwko grypie z adiuwantami”.

“Świńska grypa” jest rekombinantem składającym się ze szczepu A ptasiej grypy (H5N1), świńskiej grypy (H1N1) i ludzkiej grypy (H3N2) – ten sam skład który zabił miliony ludzi w 1918 roku.

Świńską grypę z roku 2009 można nazwać także ptasią grypą, gdyż jest to H5N1 (ptasia grypa) i H1N1 (świńska grypa).
WHO dostała zlecenie na wykorzystanie szczepionek, które na stałe wysterylizowałyby ludzi. WHO została oskarżona o nieumyślne wysterylizowanie 3 milionów ludzi na Filipinach. Szczepionkę H1N1 opracowano w celu wywołania stałej bezpłodności – najpierw miały je dostać kobiety ciężarne i dzieci.

Powiązania z organami światowymi wzbogacają firmy farmaceutyczne. Uważa się, że 2/3 budżetu WHO pochodzi od międzynarodowych firm farmaceutycznych. Czy zatem może dziwić dlaczego WHO sankcjonuje produkcję i stosowanie szczepionek opracowywanych w tych firmach?

Poszukaj i zobacz jak wirus SV40 pochodzący z martwych małp świadomie wykorzystano w różnych kampaniach szczepionkowych wśród urodzonych w latach 1941 i 1961, uważanych za narażonych na ryzyko zakażenia wirusem SV40, i mających 300% szanse zachorowania na raka.

Wygląda na to, że wielka farma ma carte blanche na zniszczenie ludności świata, robiąc przy tym ogromne zyski i lokując się wśród zdrajców!

Niektóre wypowiedzi nt. depopulacji:
Naukowiec z teksańskiej Akademii Nauk, dr Eric R Pianka, w 2006 roku opowiadał się za eksterminacją 90% populacji poprzez przewieziony drogą lotniczą wirus Ebola, ale nakazano by jego przemówienie utajniono.

“Jeśli miałbym podlegać reinkarnacji, chciałbym powrócić jako śmiertelny wirus, żeby mieć wkład w rozwiązaniu problemu przeludnienia”książę Filip dla Deutsche Press Agentur, sierpień 1988.

Były sekretarz stanu,
Henry Kissinger, nadal czołowy lider Grupy Bilderberg i jeden z szarych eminencji amerykańskiej polityki, powiedział wprost:

“Populację świata należy zredukować o 50%”.


Ted Turner (właściciel CNN) wyjaśnił:

"Obecnie mamy zbyt wielu ludzi na tej planecie.
Całkowita populacja 250-300 milionów, spadek o 95% od obecnego poziomu, byłaby idealna”.


Bill Gates kontynuuje przekazywanie milionów dolarów na bardzo ryzykowne projekty geoinżynierii, które oferują rozwiązanie ocieplenia globalnego, jeszcze z furią zaatakowane przez ekologów jako potencjalnie stwarzające większe zagrożenie niż sama zmiana klimatu.

W 2010 roku Gatesa skrytykowano za utopienie $300.000 na próby morskie techniki wybielania chmur, poprzez spryskiwanie ich mikroskopijnymi cząsteczkami w celu odbijania przez nie większej ilości światła słonecznego, eksperyment uznany za “niebezpieczny” przez obrońców środowiska – uwalnianie do atmosfery siarki może doprowadzić do “kwaśnych deszczów, zubożenia warstwy ozonowej lub zakłócenia warunków pogodowych”.

Jedyną mądrą metodą sprzeciwu wobec tych manipulacji jest bojkot produktów tych firm i, jeśli możliwe, uprawa we własnym zakresie żywności w przydomowym ogródku, lub w grupach, i handel wymienny, żebyśmy już nie stawali się obiektem trucizn, którymi karmi się nas na siłę.

Idealnie, kraje powinny dbać o swoich rolników dużo lepiej niż teraz, zwłaszcza w krajach Trzeciego Świata. Małe kraje jak Sri Lanka są lepiej przygotowane do zachowania samowystarczalności w dostawach żywności, nie zezwalając na to, by pochodzące z zagranicy toksyny zatruwały nasze organizmy.

W jakim stopniu zajmujący się rolnictwem są świadomi lub interesują się opracowaniem krajowego planu to inna kwestia. Ale dla przywódców krajów najważniejsze jest odgrywanie aktywnej roli w dbaniu o zdrowie narodu.


Źródło:

http://asiantribune.com/news/2012/06/07/depopulation-foodwhile-making-profit
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego