Bronisław KOMOROWSKI - człowiek WSI...? - WOLNA OJCZYZNA

Idź do spisu treści

Menu główne

Bronisław KOMOROWSKI - człowiek WSI...?

WYBORY 2015r

O Bronisławie Komorowskim - pseudonim "szogun", wiadomo już wiele, ale dla przypomnienia warto przedstawić te informacje w skrócie:

Obecnie coraz bardziej widać, że jest zdalnie sterowaną kukiełką:


Za sprawą Wikileaks ujawnione zostało, że prezydent Komorowski obiecał amerykańskiemu ambasadorowi w Warszawie, iż roszczenia żydowskie zostaną zaspokojone ze sprzedaży lasów państwowych.

Potwierdzeniem tej pogłoski była przygotowywana zmiana konstytucji - o której społeczeństwo polskie miało nie wiedzieć, według której Lasy Państwowe nie podlegałyby „przekształceniom własnościowym”, chyba, żeby było to uzasadnione celem publicznym. - tutaj jest ten wytrych - jak zawsze zasłaniając się celem czy dobrem publicznym (pro publico bono), który był szykowany dla naszej zguby.


Zmiana ta, mająca być zrealizowana (wówczas gdy uczciwi ludzie śpią) w nocy z 18 na 19.12.2014r została odrzucona, lecz do przeforsowania jej zabrakło zaledwie pięciu głosów. Tu idzie o życie, o obrabowanie polskich podatników na sumę co najmniej 60, a może nawet 65 miliardów dolarów, a więc – o kradzież wyjątkowo zuchwałą i perfidną – a od kiedy to złodziei należy traktować z rewerencją?

N
aciski, jakie zarówno strona żydowska, jak i władze Stanów Zjednoczonych wywierały i nadal wywierają na Polskę, idą w tym kierunku, by władze polskie stworzyły pozór podstawy prawnej (jeżeli zgodzimy się na restytucję mienia bezspadkowego powstanie niezwykle niebezpieczny precedens prawny), na mocy której Żydzi mogliby dokonać rabunku państwa polskiego.


(źródło: http://2011www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3291)

W tym miejscu należy zadać sobie pytanie, jak bez wkładania pieniędzy przejąć kraj wielkości Polski? Myślę, że można to zrobić w następujący sposób.

  • Doprowadzić do sprzedaży Lasów Państwowych

  • Kupić Lasy Państwowe

  • Przejąć pieniądze ze sprzedaży Lasów Państwowych (jako tzw. odszkodowanie)


W ten sposób Izrael może wejść w posiadanie kilkudziesięciu procent powierzchni Polski, a jednocześnie nie wydać ani grosza. Proste, logiczne i … dochodowe.
Trzeba tylko mieć w polskich władzach ludzi gotowych przyjąć i wykonać izraelskie żądania, mówiąc jednym słowem - zdrajców. Jak widać znaleziono takich. Świadczy o tym powszechna zmowa milczenia nad sprawą restytucji mienia bezspadkowego zarówno ze strony koalicji jak i opozycji - o czym wielokrotnie mówiłem, że jest to ta sama grupa tylko dla bezpieczeństwa własnych (antypolskich) interesów, ulokowana po obu stronach barykady...

Zajmijmy się teraz innym wątkiem:
Wątkiem powiązań pana Komorowskiego ze służbami jawnymi i tajnymi, działającymi dla zysku pewnej grupy ludzi "dopuszczonych do tego interesu", na szkodę i kosztem Panstwa i Narodu Polskiego

Warto się zastanowić nad propagandą medialną o rosnącym poparciu, skoro wszędzie gdzie pojawia się Bronisław Komorowski jest natychmiast wygwizdywany. Przykładowy materiał pokazujący w jaki sposób realizowana jest taka manipulacja, pojawił się w dniu 26.04.2015r i tego samego dnia jego oglądalność przekroczyła 23.450 odsłon.

W związku z powyższym możliwym wydaje się scenariusz opisywany na coraz większej ilości for dyskusyjnych i stronach internetowych. Scenariusz tragiczny dla Polski i Polaków. http://gloria.tv/media/SxmCAgsTynf


Media głównego nurtu, zwane "ściekami głównego nurtu" za wszelką cenę na zlecenie służb jawnych i tajnych, kreują pozytywny wizerunek Rezydentowi. Jaki może być tego cel?... Jako hipotezę, przedstawiam jeden z wielu wariantów.

  • Jeśli przegra wybory, to traci immunitet, otwiera się droga do wyjaśnienia afer z jego udziałem a dla niego samego na długie lata - spotkanie z więzieniem (w dawnych lepszych czasach, jego głowa wylądowałaby pod toporem kata).

  • Pewne kręgi osób które sterują tą marionetką mają więc słuszne obawy i mogą być zaniepokojeni, że z upływem czasu zacznie ich sypać.

  • Pojawia się więc problem, że albo dalej będze Rezydenetem, albo będzie miał jakiś wypadek (jako przypuszczenie).

Oczywiście istnieje jeszcze sytuacja, że stara władza "ułoży się" z nową władzą (może to być nowe jej rozdanie, więc układanie się będzie tylko działaniem formalnym), wówczas będzie cisza wokó jego osoby. Taka sytuacja pokazuje, ze możemy być świadkami różnych nieprawdopodobnych wydarzeń, wręcz anomalii...

Jako dodatek przedstawiam materiał z przesłuchania sądowego naszego Rezydenta.


Warto zwrócić uwagę, że panu Komorowskiemu bardzo daje się we znaki Alzheimer i "niepamięta" niedawnych wydarzeń. Oczywiście
jest to powodem jego ubolewania z tego powodu...

Poniżej materiał w którym wypowiada się p. Wojciech Sumliński

Dodatkowo na zakończenie i podsumowanie materiału warto przedstawić "zasługi" tego pana dla Polski i Polaków.

  • Bronisław Komorowski na początku czerwca 2012 roku podpisał ustawę o podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 roku życia. To oznacza, że mężczyźni muszą pracować dłużej o 2 lata, a kobiety aż o 7. Prędziej umrą niż doczekają tej upragnionej i wypracowywanej latami emerytury. Lecz możemy spać spokojnie, panstwo "dba" o nas i wówczas rodzina otrzyma "zasiłek pogrzebowy" w wysokości ok. 4.000zł (kiedyś była to kwota 6.000zł), a wypracowana latami emerytura przejdzie w rozporządzanie "władzy" - jako nadzorcy kasy państwowej. Tym samym o taki właśnie okres czasu pracujący Polacy oraz zatrudniający ich przedsiębiorcy muszą wydłużyć okres wpłacania do ZUS horrendalnie wysokiej składki na ubezpieczenia społeczne. W praktyce oznacza to co roku kilka miliardów złotych więcej w kasie ZUS.

  • 14 grudnia 2010 roku Komorowski zatwierdził ustawę podnoszącą wysokość płaconego przez Polaków podatku VAT. Wyższe stawki tego podatku miały obowiązywać od 2011 do 2013 roku. Okazało się jednak, że pod koniec 2013 roku prezydent podpisał się pod ustawą utrzymującą wyższe stawki VAT na lata 2014 - 2016. Szacuje się, że z tego tytułu Polacy płacą co roku od 4 do 5 miliardów zł więcej podatku VAT. To oznacza, że w latach 2011 - 2014 dzięki decyzji "Bula" przelali do kasy państwa dodatkowe 16 - 20 mld zł.

  • Pod koniec grudnia 2011 roku obecny prezydent podpisał ustawę podwyższającą składkę rentową dla przedsiębiorców o 2 proc. Na skutek podwyżki składka ta wzrosła z 6 proc. do 8 proc., co przełożyło się na zwiększenie wpływów do budżetu ZUS o około 7 miliardów zł w skali roku. Dzięki tej decyzji Komorowskiego, portfele polskich przedsiębiorców skurczyły się w latach 2012 - 2014 o minimum 21 miliardów złotych.

  • 27 grudnia 2013 roku Komorowski podpisał ustawę o grabieży oszczędności Polaków zgromadzonych na kontach funduszy emerytalnych. Dzięki tej decyzji około 150 miliardów złotych trzymanych na indywidualnych kontach emerytalnych Polaków zostało bezpowrotnie przemielonych przez ZUS na wypłatę bieżących emerytur i spłatę wymagalnego zadłużenia.


Myślę, że przedstawienie materiałów, ułatwi Wam szanowni czytelnicy podjęcie świadomej i mądrej decyzji w sprawie wyboru kandydata na Prezydenta RP...

serwis: www.ojczyzna.org

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego