Popieram ... - WOLNA OJCZYZNA

Idź do spisu treści

Menu główne

Popieram ...

Aktualizacja: 29.01.2014r

Akcja jednocząca działania w celu obrony przed zmasowanym atakiem reżimowej propagandy, zbirów i bandytów w przebraniu polityków.

POPIERAM organizacje i strony:

*****************************************************************

Obchody 150-tej rocznicy urodzin Romana Dmowskiego


Rok 2014 – Rokiem Romana Dmowskiego

W lokalu Fundacji Narodowej im. Romana Dmowskiego w Warszawie powstał Komitet Obchodów 150. rocznicy urodzin Romana Dmowskiego. Na jego czele stanął Andrzej Szlęzak, prezydent miasta Stalowej Woli. W styczniu 2014 roku nastąpi ogłoszenie składu Komitetu Honorowego Obchodów.


Czytaj więcej: LINK


LIGA NARODOWA – Odrodzenie
(Informacje uzyskane od władz statutowych LN)

27.04.2013r odbył się II Kongres Ruchu Ludowo-Narodowego (RL-N) postanowił jednogłośnie zmienić nazwę partii na Ligę Narodową (LN). Stało się to w 120 rocznicę powstania Ligi i w 85 jej rozwiązania. Kwestia nazwy była dyskutowana w stronnictwie od dawna, ponieważ dotychczasowa nie odzwierciedlała od pewnego czasu składu Ruchu. Przez kilka lat bowiem, obok narodowców, w jej skład wchodzili działacze i politycy, którzy wystąpili z Samoobrony.
Z różnych względów jednak stopniowo opuszczali RL-N - (co stało się w sposób bezkonfliktowy)

Kongres w I części przedyskutował referat wygłoszony przez Zbigniewa Lipińskiego na temat aktualnej sytuacji  politycznej i zadań partii na najbliższy okres. W II części zebrani dokonali zmiany nazwy oraz dokonali poprawek w Statucie. Wybrali też władze Ligi. Prezesem Stronnictwa został Zbigniew Lipiński, wybrano Radę Naczelną i Komisję Rewizyjną . W przyszłym miesiącu  zbierze się Rada, która ukonstytuuje się, wybierze Zarząd Główny oraz przedyskutuje  program. Podjęto też trzy uchwały oraz odezwę do członków SN...

Czytaj więcej: LINK


filmyprawdy.wordpress.com

FilmyPrawdy
- Strona propagująca niewygodne dla NIErządu informacje o których (niestsety) nie dowiecie się z łżemediów dla zmylenia nazywanych publicznymi.

Adres strony: https://filmyprawdy.wordpress.com/

Adres blogu: http://pl.wordpress.com/?ref=footerKontakt: filmyprawdy@gmail.com


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego