Adam JARUBAS - kandydat PSL - WOLNA OJCZYZNA

Idź do spisu treści

Menu główne

Adam JARUBAS - kandydat PSL

WYBORY 2015r

Kandydat na prezydenta Adam Jarubas, jest młodym chłopakiem wywodzącym się z partii “przetrwalnikowej” (chociaż o ciekawych i wzniosłych tradycjach przedwojennych, zmarnowanych po 89 roku – PSL), czyli partii zachowującej się dzisiaj jak prostytutka udająca dziewicę i to już od czasów stołu pełnego kantów (okrągły żłób). Partii, której “wierchuszkaukładała się z wrogami i brała udział w "liczeniu głosów" przez Donalda Tuska, oraz obecnej tam “świty” z “Bolkiem” na czele, w “nocy hańby”, mając za zadanie obalenie rządu Olszewskiego (jaki by on nie był).

Są więc w tutaj smutne akcenty, które rykoszetem uderzają w jego samego. Niestety on sam dał się podejść jak małe dziecko i wykorzystać przez wrogów na własną niekorzyść. Niemniej jednak przylizywanie się do wrogów weszło w nawyk tych co są u steru, choćby byli tylko majtkami pokładowymi.

Dla własnej wiedzy, warto poszukać i obejrzeć na YT film “Nocna Zmiana” (pomimo to umieszczam poniżej link do materiału video zarchiwizowanego na serwerze), on wyjaśni te niejasne i skrywane do dzisiaj układy i powiązania, których żadna ekipa rządząca nie ruszyła i wyjaśniła. Widocznie takie były wytyczne możnych tego świata lub dalej pozostaje wiążącym umowa "my nie ruszamy was a wy nas". Proszę przyjrz się tym “twarzom” i temu co mówili na tym posiedzeniu nocnym “swoi” do “swoich” i zaraz po nim ogłoszonym spektaklu dla “gawiedzi”. To “oni” WÓWCZAS decydowali o naszym DZISIEJSZYM losie, o tym co dziś jest faktem i tragedią zarazem. Proszę się przyjrzeć kto był widoczny na filmie, jakie jest pochodzenie narodowe – lub właściwie plemienne – tych widocznych DORADCÓW).

Dzięki tym zabiegom, został zabetonowany stary układ władzy pod nowym szyldem. Zmieniła się otoczka, by nic z wnętrza nie uległo zmianie. Jak widać, nie jest to chwalebna karta historii, nawet dla osoby która z tamtymi “układami” nie ma nic wspólnego, no może tylko wspólną przynależność partyjną... To są te fakty o których trzeba wiedzieć i brać pod uwagę przy podejmowaniu decyzji w obecnej chwili, a chwila ta jest chyba ostatnim momentem by uratować naszą kochaną Ojczyznę – POLSKĘ...

Pan
Adam Jarubas, który ma polskie korzenie (jest w pełni Polakiem z korzeniami polskimi sprzed czasu “przechrztów” i “Frankistów” z XVII wieku http://www.ojczyzna.org/zydzi-i-kahaly.html o czym wcześniej pisałem a co odróżnia go od reszty kandydatów - patrz materiał przedmowy http://www.ojczyzna.org/przedmowa.html, jest świadomy zagrożeń jakie wynikają z włączania się w prowokacje i wojny do których ma negatywny stosunek. Chce ocieplenia stosunków, pojednania i wspólnych interesów z Rosją. Wypowiedział się jasno i ciepło w sprawie Wiktora Orbana i jego mądrej polityki pro-węgierskiej, co rozpętało wokół niego burzę i “skowyt” wszelkich partii i partyjek - którą mężnie przetrwał. Tak więc pokrótce przedstawiam jak się ma sytuacja. Nie jest ona różowa i nie wiadomo jakie będzie jej zakończenie, chociaż niedługi czas wszystko pokaże. Proszę byście mądrze oddali głos w tych "wyborach" bez wyboru...

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego